įsigyk ir gamink 

Blair's SWEET DEATH sauce with Mango, 150ml. 

Padažas skirtas aštrumynų pradžiamoksliui. Pats padažo autorius nuo jo pradeda skaičiuoti aštrumo skalę į viršų. Padaže jaučiamas saldus mango ir pasifloros prieskonis,  labai lengvas habanero aštrumas ir neįkyrūs kajeno pipirai. Padažas tikrai nėra itin aštrus.

Blair'as rekomenduoja jį naudoti kartu su keptais sparneliais, apkepta žuvimi, pica, "burgeriais" ar "buritos".

Man asmeniškai jis puikiai tiko su jūros gėrybių patiekalais. Šiuo padažu gardinau  krekeriams ir skrudintai duonai pamirkyti skirtas tyres.

Blair's GOLDEN DEATH sauce with Chipotle. 150ml.

Padažas aštrumo skalėje dviem galvom aukščiau SWEET DEATH su mango. Stiebiasi į aštresnių padažų grupę. Jis rūgštesnis nei Sweet Death su mango ir turi kelias minutes išliekantį liežuvį šildantį poveikį. Šiek tiek jaučiamas garstyčių grūdelių kartumas.

Padažo autorius rekomenduoja jį naudoti kartu su quesadillas ("kesadija") arba dar geriau mums žinomais įdarytos tortilijos patiekalais, žuvies tacos ("takos") ir pica-burgeriais (neatkeliavęs iki Lietuvos amerikoniškas greito maisto "išradimas", kai į burgerio vidų įterpiami picai naudojami ingredientai: pesto, mocarela, pepperoni ir pan.).    ​

Blair's MEGA DEATH sauce with Liquid Raqe. 150ml.

Padažas, kuris stiebiasi jau prie itin aštrių padažų. Nuorodose saugumo frazė: šiame padaže yra aštriausi ingredientai naudojami kulinarijoje. Naudokite padažą itin atsargiai. Šis padažas yra 650 kartų aštresnis nei jalapeno pipiras. Nepraskiesto padažo nenaudoti. Padažo sudėtyje nurodomi habanero pipirai, kajeno pipirai, česnakas, imbieras, chipotle pipirai, svogūnai.

Aštrumas šio padažo neišpasakytas. Aš naudoju šį padažą, tiksliau mažytį grūdelio dydžio padažo šlakelį, pagardinti saldžius užpilus mėsos ar vegetariniams patiekalams. Tiesiog šaukštas medaus ar cukraus sirupo, į jį įpilu šiek tiek padažo, šiek tiek minkšto išlydyto sviesto, išmaišau ir su teptuku sutepu jau įprastai iškepusius dar karštus čirškiančius vištos sparnelius ar kiaulienos kumpį, kartais pakeptus orkaitėje sūrio gabalėlius. Pašaunu dar dviem minutėm ir .....vois là (pranc.) Aštriavalgiai kalba, jog atslūgus aštrumui burnoje, juntamas salstelėjęs skonis su imbiero nata.  ​

Blair's ULTRA DEATH with Jersey Fury 150ml.

Padažas, kuris aukščiausioje aštrių padažų pozicijoje. Nuorodose saugumo frazė: šiame padaže yra aštriausi ingredientai naudojami kulinarijoje. Naudokite padažą itin atsargiai. Šis padažas yra 900 kartų aštresnis nei jalapeno pipiras. Nepraskiesto padažo nenaudoti. Padažo sudėtyje nurodomi raudonieji habanero, Naga Jolokia, kajeno pipirai, bei Piri-piri čili pipiriukai, pomidorų pasta.

Aštrumas šio padažo neišpasakytas. Mano supratimu jis "nevalgomas", tačiau tas kas "nevalgoma" vertinama kaip "ypač valgoma". Aštriavalgių šis padažas vertinamas, nes išlaiko pipirų skonį, o aštrumas pasiektas ne ekstraktų, bet pačių pipirų dėka.Jis yra karūnuotas kaip aštriausias padažas, po jo skalėje likę tik ekstraktų pagalbą išgaunami aštrumai. Kaip ir kiekvieną padažo buteliuką puošianti Blair'o kaukolė primena, jog išgyvenai paragavęs šio kūrinio... 

Blair's BEYOND DEATH sauce 150ml.

Padažas aštrumo skalėje užima garbingiausią vietą. Dedikuojamas kolekcionieriams. Sukurtas 1992 metais receptas  buvo atgaivintas 2007 metais. Jo sudėtyje aštriausi pipirai žinomi žmonijos kulinariniame pavelde. Sudėtyje: raudonieji ir oranžiniai habanero pipirai, švieži kajeno pipirai,chipotle pipirai. Taip, šis padažas yra mano aštrumo suvokimo riba. Norėdama stipriai paaštrinti sriubą, visam 3 litrų puodui sriubos naudoju pusės žirnio dydžio padažo šlakelį. Sriuba tampa žvėriškai aštri, bet nepraranda sriubos skonio.  Beyond Death - ekstremaliai aštrus, pavojingas padažas. Nuorodose saugumo frazė: nenaudoti nepraskiestą.

Tačiau, jei kyla mintis kam jo tokio aštraus reikia, galiu atsakyti. Jis yra tiek aštrus, kad gardindama patiekalus,žinau jog jie taps tik aštrus, neįgaus jokio kito prieskonio kaip su kitais padažais. Be to, tai - ekonomiška pakuotė. Ją naudoju pusmetį - metus. Kitą vertus norisi paragauti Blair'o kūrinį ir įvertinti žmogaus, sukūrusio aštriausią pasaulyje  "Blair's  16 Million Reserve" pipirų ekstraktą pelniusį Giness'o apdovanojimą, pastangas.   

Blair'as jums pristato specialią ZAKK WYLDE padažų seriją:

Zakk Wylde's Original 150ml.

Padažas Zakk Wylde pagardų grupėje-"švelniausias". Blair'as rekomenduoja jį naudoti grill keptiems sparneliams gardinti, aštrinti čili sriubą, jūros gėrybėms, bei užkandžiams prie alaus gardinti. Itin tinka "Kruvinosios Merės" kokteiliui...

Sudėtyje: raudonieji habanero pipirai, šiek tiek acto, kajeno pipirai, chipotle, česnakas, citrinų sultys, kalendra ir kiti prieskoniai. Kvapas nėra aitrus, daugiau primena įprastą aštrių padažų skleidžiamą aromatą. Šiek tiek dominuoja česnakinė nata persipynusi su citrinos aromatu.

Padažas tikrai nėra itin aštrus, jei esate aštriavalgis...

Aštriai valgyti nebandžiusiems, tai gali būti atskaitos taškas ragauti aštresnį maistą pagardintą Black Label Society ženklu pažymėtu Zakk Wylde padažu.

Jei taip atsitiko, kad nežinote kas yra  Zakk Wylde... tai daugiau info rasite panaršę internete​.

Zakk Wylde's Sonic Brew 150ml.

...o čia - mėgiamiausias mano padažas....vidutiniškai aštrus tinka žuvies tacos ar  "fajitas" gardinti. Kiaušiniams, vištienai ir lašišai paskaninti šis padažas taip pat labai tinkamas. Sudėtyje: jalapeno, meksikietiški žali pomidorai, česnakas, lime citrinų sultys, saldūs svogūnėliai, alyvuogių aliejus, druska, kalendra, tekila, cukranendrių cukrus, svogūnai ir prieskoniai.

Man šis padažas yra labai lengvai jaučiamo rūgštumo ir itin tinka prie žuvies. Žalsva padažo spalva puikiai atrodo ant apskrudusios žuvies odelės, skleidžiamas žolelių aromatas sustiprina žuvies kvapą, o skonis mėgstantiems aštrų maistą turėtų tikrai įtikti. Šiame padaže dera viskas, kvapas, skonis, išvaizda. Tobulas derinys. Beje aštrumas pataikytas taip pat tobulai. Aštru tiek, kad lieka visos valgomo maisto natos ir aštrumas lėkštėje nėra įkyrus. Galiu pasakyti tik "skanaus",jei jau įsigijote šį padažą.     

Zakk Wylde's Stronger than Death 150ml.

Šis padažas kaunasi dėl labai aštraus padažo vardo. Ir jį laimi. Vaiskiai raudonos spalvos raudonųjų ir oranžinių habanero, jolokia, kajeno, chipotle ir česnakų derinys itin iškalbingas. Skanauti šį padažą jau reikia aštriavalgystės patirties... naujokams padažas netiks. Įsijausti į skonio vingrybes padėtų Zakk Wylde tokio pačio pavadinimo Stronger than Death daina. Taikiems vegetarams šios dainos klausyti neverta, nes anot dainos žodžių: <...> "jei esi žalias, tavęs niekas nepastebės, gyvenimas yra žaidimas, kartais lūžtantys kaulai, išsprogusios akys, valgoma žalia mėsa, sustato viską į vietas <...>" (laisvas vertimas).

Toks ir pats padažas: tinka prie kepsnių, sparnelių. Pagal Scovill'io aštrumo skale įvertintas 58450 (SHU) vienetų. Žžžžiauriai aštru.  

  

Zakk Wylde's Shot to Hell 150ml

Šis padažas - aštriausias Zakk Wylde's padažų serijoje. Jo sudėtyje: raudonųjų habanero pipirų ankštys, kajeno, jolokia pipirų ankštys, pipiriukai piri-piri, dobilų medus ir prieskoniai. Ant šio padažo pakuotės įspėjimas padažo nevartoti nepraskiedus, nes jis 600 kartų aštresnis nei jalapeno pipirai. Virš šio padažo aštrumo skalėje deklaruojama jau tik Blair's 3 AM Reserve aštrioji esencija.

Matyt Zakk Wylde grodamas gitara pas Ozzy Osbourne, bei įsteigtoje sunkiojo metalo grupėje Black Label Society suprato, ką reiškia "riba". Apie šį padažą taip ir sakoma: "jis žymi ribą, kuomet jaunuolis tampa vyru..."  

įsigyk: ČIA